Kierownik wycieczek szkolnych

150,00 

Kategoria:
[vc_row type=”in_container” full_screen_row_position=”middle” scene_position=”center” text_color=”dark” text_align=”left” overlay_strength=”0.3″ shape_divider_position=”bottom” bg_image_animation=”none”][vc_column column_padding=”no-extra-padding” column_padding_position=”all” background_color_opacity=”1″ background_hover_color_opacity=”1″ column_link_target=”_self” column_shadow=”none” column_border_radius=”none” width=”1/1″ tablet_width_inherit=”default” tablet_text_alignment=”default” phone_text_alignment=”default” column_border_width=”none” column_border_style=”solid” bg_image_animation=”none”][vc_column_text]Nasz kurs „Kierownik wycieczek szkolnych” pozwala na realizację zajęć w trybie online poprzez udostępnienie materiałów edukacyjnych na platformie e-learningowej. Dzięki temu, możesz uzyskać potrzebne kwalifikacje w zaciszu własnego domu.

Po ukończeniu kursu otrzymasz zaświadczenie MEN o ukończeniu kursu, które jest bezterminowe. Oznacza to, że możesz sprawować opiekę na wycieczkach szkolnych oraz pełnić funkcję kierownika na wycieczkach bez żadnych ograniczeń czasowych.

Kurs trwa 10 godzin i jest dostępny cały czas. Koszt wynosi 150,00 zł za osobę. To niewielka inwestycja w Twoją przyszłość i rozwój zawodowy. Nie zwlekaj, zapisz się już dziś na nasz kurs i zdobądź kwalifikacje, które pozwolą Ci realizować swoje marzenia.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]