[vc_row type=”in_container” full_screen_row_position=”middle” scene_position=”center” text_color=”dark” text_align=”left” overlay_strength=”0.3″ shape_divider_position=”bottom” bg_image_animation=”none”][vc_column column_padding=”no-extra-padding” column_padding_position=”all” background_color_opacity=”1″ background_hover_color_opacity=”1″ column_link_target=”_self” column_shadow=”none” column_border_radius=”none” top_margin=”40″ width=”1/1″ tablet_width_inherit=”default” tablet_text_alignment=”default” phone_text_alignment=”default” column_border_width=”none” column_border_style=”solid” bg_image_animation=”none”][vc_column_text]

Kurs języka migowego obejmuje 72 godziny dydaktyczne, trwa ok. 8 tygodni, zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu w godzinach popołudniowych albo porannych. Podstawą naszego kursu na poziomie elementarnym jest ok. 700 znaków.

Zakres słownictwa jest jeszcze poszerzany o zagadnienia, które interesują Kursantów i przydadzą im się np. w życiu zawodowym. Podczas kursu wprowadzane są również techniki komunikacyjne PJM (Polskiego Języka Migowego), czyli naturalnego języka migowego, co umożliwi Państwu zrozumienie tego języka i jeszcze lepsze porozumienie się z osobami niesłyszącymi.

Celem kursu jest zdobycie podstawowej wiedzy na temat osób niesłyszących oraz poznanie podstaw języka migowego, jego kultury, wzorców i realizacji. Zapoznanie uczestników z językiem migowym w sposób umożliwiający nawiązanie bezpośredniego kontaktu z osobami niesłyszącymi w najistotniejszych sprawach życiowych – na poziomie podstawowym.

Szkoliliśmy już instytucje w tym zakresie, gdzie uczyliśmy osoby słyszące języka migowego, jak również wdrażaliśmy osoby niesłyszące do pracy. Organizując przez wiele lat kursy przeszkoliliśmy ok. 2000 uczestników, a w ich gronie znaleźli się m.in. pracownicy straży pożarnej, straży miejskiej, policji, służb ratunkowych i medycznych, pracownicy sądowi, wszelkiego rodzaju urzędnicy placówek publicznych, wolontariusze, pracownicy Warsztatów Terapii Zajęciowej, studenci z różnych kierunków studiów i wielu innych, osoby słyszące i niesłyszące, w różnym przedziale wiekowym.

Zatem, na kurs może zapisać się każdy, kto chce nauczyć się języka migowego i pomagać osobom Głuchym.
BWN-KODA Kujawsko-Pomorskie Centrum Języka Migowego ma wykwalifikowanych tłumaczy i wykładowców języka migowego, którzy mają wieloletnie doświadczenie oraz stały kontakt z osobami niesłyszącymi.

KOSZT KURSU:
Osoby mające kontakt z osobami z wadą słuchu np. w pracy, w rodzinie, wśród znajomych, studiujące taki kierunek studiów, który będzie wiązał się z kontaktem z takimi osobami itd. albo osoby mające wadę słuchu, mogą starać się o dofinansowanie w wysokości 90-95%. Jeśli je Państwo otrzymają koszt kursu wyniósłby ok. 85-90 zł plus zakup książki za 45 zł.

Oferujemy możliwość kontynuacji nauki języka migowego, w naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie możliwe poziomy.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZA OFERTĄ

KONTAKT[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row type=”in_container” full_screen_row_position=”middle” scene_position=”center” text_color=”dark” text_align=”left” overlay_strength=”0.3″ shape_divider_position=”bottom” bg_image_animation=”none”][vc_column column_padding=”no-extra-padding” column_padding_position=”all” background_color_opacity=”1″ background_hover_color_opacity=”1″ column_link_target=”_self” column_shadow=”none” column_border_radius=”none” width=”1/2″ tablet_width_inherit=”default” tablet_text_alignment=”default” phone_text_alignment=”default” column_border_width=”none” column_border_style=”solid” bg_image_animation=”none”][vc_column_text]mgr Marta Belzyt
Wykładowca i tłumacz języka migowego
Logopeda spec. surdologopeda
tel. 693 350 930[/vc_column_text][/vc_column][vc_column column_padding=”no-extra-padding” column_padding_position=”all” background_color_opacity=”1″ background_hover_color_opacity=”1″ column_link_target=”_self” column_shadow=”none” column_border_radius=”none” width=”1/2″ tablet_width_inherit=”default” tablet_text_alignment=”default” phone_text_alignment=”default” column_border_width=”none” column_border_style=”solid” bg_image_animation=”none”][vc_column_text]Marek Strojewski
Biegły sądowy tłumacz języka migowego
Wykładowca języka migowego
Specjalista ds. rehabilitacji
tel. 665 888 680[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]