[vc_row type=”in_container” full_screen_row_position=”middle” scene_position=”center” text_color=”dark” text_align=”left” overlay_strength=”0.3″ shape_divider_position=”bottom” bg_image_animation=”none”][vc_column column_padding=”no-extra-padding” column_padding_position=”all” background_color_opacity=”1″ background_hover_color_opacity=”1″ column_link_target=”_self” column_shadow=”none” column_border_radius=”none” top_margin=”45″ width=”1/1″ tablet_width_inherit=”default” tablet_text_alignment=”default” phone_text_alignment=”default” column_border_width=”none” column_border_style=”solid” bg_image_animation=”none”][vc_column_text]

   Pomorska Akademia Kształcenia Zawodowego w Słupsku sp.z o.o. była pierwszą w Słupsku placówką certyfikowaną w zakresie Centrum Egzaminacyjnego ECDL oraz pierwszym ośrodkiem na terenie Słupska, który posiada uprawnienia do szkolenia na Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych na poziomie podstawowym i zaawansowanym.

Zapraszamy do Centrum Egzaminacyjnego ECDL – do siedziby PAKZ w Słupsku w celu zdania egzaminu przed specjalnie przygotowanymi Egzaminatorami ECDL. PAKZ Sp. z o.o. na stałe współpracuje z wysoko wyspecjalizowaną kadrą trenerską oraz posiada jedyne w Słupsku Certyfikowane Mobilne Laboratoria ECDL umożliwiające szkolenie w dowolnym miejscu wskazanym przez Zleceniodawcę. Obecnie posiadamy 2 Mobilne Laboratoria ECDL z 39 stanowiskami egzaminacyjnymi.

Rejestracja elektroniczna eECDL.pl

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]